Ośrodek LUXUS

Ośrodek

Oryginalna, przestrzenna architektura budynków jest jednym z wielu atutów ośrodka, w którym czeka na Państwa ok. 100 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 os. oraz w pokojach rodzinnych typu studio.

Pokoje

W każdym z pokoi znajduje się łazienka, telewizor, lodówka, czajnik bezprzewodowy oraz sprzęt plażowy (leżaki oraz parawan). Do dyspozycji naszych Gości przeznaczyliśmy na terenie ośrodka : plac zabaw dla dzieci, kawiarnię/świetlicę z dużym tarasem, jadalnię, zadaszone miejsce do grilowania, bilard, piłkarzyki, stoły do ping-ponga, a także kort tenisowy, boisko do siatkówki oraz koszykówki. Najmniejsi milusińscy mogą skorzystać w ośrodku z łóżeczek (nieodpłatnie) oraz krzesełek w jadalni.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową nocowania w Polsce, gdzie po wpisaniu Krynica Morska bez trudu odnaleźć można prezentację naszego obiektu. 

Więcej informacji

Położenie

Ośrodek Wypoczynkowy LUXUS (dawniej: Elbrewery) zlokalizowany jest w lesie sosnowym w odległości ok. 200 metrów od plaży.

W pobliżu ośrodka nie przebiegają żadne ruchliwe trakty komunikacyjne, co sprawia, że jedynym dochodzącym "hałasem" może być szum morza. Do najbliższego miejsca skupiającego punkty rozrywkowe i gastronomiczne oraz sklepy dzieli nas odległość ok. 500 m, a do centrum Krynicy Morskiej ok. 1 km. Teren ośrodka jest całkowicie ogrodzony.